Search in:

Assasin Creed : Black flag

images

Witajcie w kolejnym poście i kolejne prezentacji gry dziś na warsztacie mamy grę o nazwie Assasin Creed : Black Flag zobaczcie co o niej sądzimy .tak jak wyżej powiedzieliśmy tak graliśmy w najnowszego assasina i powiem wam że ta gra jest wspaniała posiada ogromną mapę i duży obszar do pływania tak nie przesłyszeliście się w tej części pływamy statkami jest duży bardzo duży wybór ulepszania statków  i nie tylko. A co do wyborów questów to jest ogromny wybór jeżeli znudzą nam się questy główne to się nie przejmujcie ponieważ są questy poboczne w których na prawdę bardzo dużo się dzieje i jest ich bardzo dużo może i nawet więcej niż questów głównych. Grafika jest wspaniała ten silnik cały czas nas zaskakuje piękną grafiką i nie tylko.

Przygotowaliśmy dla was kilka screenów żebyście zobaczyli i też się zakochali w tej grze a oto i one :

screen 1.

AC4BF_SC_SP_06_CityGunplay-620x

jak widzicie grafika jak i sama gra prezentuje się świetnie teraz coś o pastaci hmmm… główną postacią którą gramy w animusie jest Edward Kenway a poza animusem gramy nieznaną postacią a nasz bochater desmond nie żyje stary z niego chłop był ale 2 naszych przyjaciół żyje. Kończąc ten post chciałbym powiedzieć że każdy z nas powinien w tą grę zagrać.

Teraz informacja poza grę redaktor który napisał ten post i inne także postanowił opuścić naszą redakcje więc pożegnajmy go pięknym słowem do widzenia i może jeszcze do nas wróci.

Przeczytaj poprzedni wpis:
120130925131509
Battlefield 4 pełna wersja ?

Witajcie w kolejnym wpisie o battlefield 4 a mamy dużo wieści

Zamknij