Search in:

Diablo III: Reaper of Souls nowy dodatek do Diablo 3

431220

Witajcie to kolejne nowości a czeka nas ciekawa zapowiedź jakim jest Diablo 3 ale dodatek do niego. Podobno dodatek ma też powstać na konsole ale to tylko przepuszczenia wystarczy poczekać i się przekonać. Przejdźmy do samego dodatku…

Na zakończonych wczoraj targach Gamescom studio Blizzard pokazało pierwsze rozszerzenie do Diablo III, zatytułowane Reaper of Souls. Do tej pory nie mówiło się ani o dokładniejszej dacie premiery, ani o docelowych platformach tej produkcji, toteż założono, że powstaje tylko wersja na pecety (oraz Maca). I tak jest w istocie, lecz twórcy sugerują, że patrząc w przeszłość, nietrudno dojść do wniosku, że edycje konsolowe również mogłyby kiedyś ujrzeć światło dzienne.

Krzyżowiec dołączy do dotychczasowej piątki bohaterów w przyszłym roku. - Diablo III: Reaper of Souls – twórcy sugerują, że dodatek może wyjść także na konsole - wiadomość - 2013-08-26

Krzyżowiec dołączy do dotychczasowej piątki bohaterów w przyszłym roku.

”Nasza filozofia zawsze zakładała pracę nad jednym projektem w danej chwili” – powiedział Josh Mosqueira, kierujący zespołem odpowiedzialnym za Diablo III, serwisowi Polygon. – „Zrobiliśmy Diablo III na pecety, wydaliśmy je, a potem wydzieliliśmy spośród siebie małą ekipę, która miała zająć się konwersją gry na konsole obecnej generacji. W tej chwili zespół jest w pełni skupiony nad komputerową wersją Reaper of Souls. Jeśli zatem spojrzycie wstecz, łatwo wyciągniecie wniosek, co może Was czekać w przyszłości. Ale nie mamy nic do oficjalnego ogłoszenia na tę chwilę.”

Podstawowa, pecetowa wersja trzeciej części jednego z najpopularniejszych hack’n’slashy ukazała się w maju ubiegłego roku. Ogłoszenie prac nad edycjami konsolowymi nastąpiło w lutym, natomiast wydanie gry na PlayStation 3 i Xboksa 360 zaplanowano na 3 września. Gra ma wyjść również na PlayStation 4, lecz premiera tej wersji nastąpi najpewniej dopiero w pierwszej połowie przyszłego roku.

Jako termin wydania Reaper of Souls podano z kolei ogólnie rok 2014, co może oznaczać, że gra zostanie udostępniona najwcześniej latem. Przy takim obrocie spraw, patrząc wstecz, ewentualnej premiery wersji konsolowych należałoby oczekiwać w drugiej połowie 2015 roku. Czy tak będzie w istocie? O tym przekonamy się w nadchodzących miesiącach.

info:

gry-online.pl

eu.battle.net

Przeczytaj poprzedni wpis:
120130925131509
Battlefield 4 Beta !!!

Witajcie witajcie dawno nie było postów związane z grami a dużo się pozmieniało ale wszystko po kolei.

Zamknij